AvalehtArtiklidUudisedUudistootedSoodusTee iseGaleriidKüsi nõuEesti disain
EST RUS ENG FIN
  
Playtech Estonia uus kontor Ülemiste Citys

Tarkvaraarenduse ning IT-terviklahendusi pakkuv ettevõte Playtech Estonia avas Ülemiste Citys uue kontori, mille aitas sisustada mööbli, valgustite ja aksessuaaride müüja ELKE Mööbel. Sisearhitektuurse lahenduse autoriks on KAMP Arhitektide arhitekt ja partner Jan Skolimowski.

ELKE Mööbel sisustas Playtechi uues kontoris kokku 196 töökohta, puhke- ja sööginurgad ning koosolekuruumid.

Arhitekt Jan Skolimowski võttis toodete valikul aluseks Playtechi korporatiivse identiteedi – logol oleva „play“ nupu kolmnurga ja sinise tooni. „Otsisin teadlikult tooteid, mis koosneksid kolmnurkadest ning mida ma pole varem oma projektides kasutanud. Üks oluline ja visuaalselt efektne toode on näiteks Abstracta Aircone vildist pressitud moodulpaneel,“ räägib Skolimowski.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul on kõik tooted hea kooslus esteetikast ja ergonoomikast. „Näiteks on kõik Portugali tootja Iduna töölauad kõrgusesse reguleeritavad – selliselt saab iga töötaja vastavalt oma pikkusele töölaua kõrgust kõige optimaalsemaks sättida,“ selgitab Siigur.

„Elektriliselt kõrgusreguleeritavad lauad on IT-firmades praegu moes. Andsin oma panuse, et istuva loomuga töö juures oleks rohkem võimalusi enda liigutamiseks ja seetõttu pakkusin kliendile välja manuaalselt reguleeritavad lauad,“ lisab Skolimowski.

Playtechi kontorisse valitud mööbel toetab arusaama, et tööd ei pea tegema vaid enda töölaua taga. Seetõttu on arutelude pidamiseks ja privaatsemaks töötegemiseks loodud rohkelt võimalusi. Näiteks on iga töölaud varustatud pealt pehmendusega ratastel sahtliboksiga, mille kõrgus vastab toolile ja mida saab kolleegi laua juures tööd tehes ajutise istumisalusena kasutada. Samuti leiab kontorist palju puhkenurki, mille mööbel toetab ka töötegemist.

Lisaks Idunale ja Abstractale on Playtechi kontoris valgustite ja mööbliga esindatud Muuto, juhikabinettide eritellimusena valminud mööbel pärineb Actiult, diivanid ja tugitoolid Prostorialt ja Sancalilt. Samuti leiab uues kontoris tooteid Arperilt, Trekult, Offecctilt, Haylt jpt.

Playtech pakub tehnoloogia- ja tarkvaratooteid ning nendega seotud terviklahendusi maailma juhtivatele mänguoperaatoritele. Playtech on täna üks suurematest tarkvaraettevõtetest Eestis, mille Tallinna ja Tartu kontorites töötab enam kui 670 inimest.

Interjöörifotod tegi Andres Treial.


Allikas: Elke mööbel

 


Jaga Facebookis

     Veel galeriisid:
Restoran Tuljak
Tarmo Piirmets (PINK)
Interjöör kui must-valge film
OOT-OOT Stuudio blogi
Auhinnatud planeeringuga eramu - Jämera maja LEIJA
elamumess Vantaas 2015
Luksuslik näidiskodu mereäärseimas Tallinna elukvartalis Noblessner
Moodne palkmaja Harku järve lähistel
Wax Design sisekujundajad
Maitsekalt sisustatud klassikalises võtmes korter Londoni äärelinnas
sisekujundaja Monika Kaska
Esik efektseks valguse abil
Inglise stiilis eramu Ihastes
sisearhitekt Alesja Kovalenkova-Lauri
Põnevad geomeetrilised vormid ja klassika Hüürus
Aet Piel Disain
Villa Toilas
sisearhitekt Alesja Kovalenkova-Lauri
Ökoloogiline maja TERVAKUKKA
elamumessil Tamperes 2012
Värviküllane kodu Reiu külas
Ülimalt luksuslik Itaalia stiilis suur eramu Tiskres
Sisekujunduslahendused
elamumessil Tamperes 2012
Kodukirja konkursi Aasta Kodu võitjate galerii
Ajakiri Kodukiri 01/2017
Lastetoad
elamumess Vaasa 2008
Elutoad ja puhkenurgad
elamumess Vaasa 2008
Aasta Kodu 2015 võitja
Kodukirja konkursi AASTA KODU 2015


St.Friday Sokid